Drukāt

Uzsākta Garupes ielas rekonstrukcija, turpinās novada ceļu apkope pēc ziemas

.

Garupes iela remonts 800Aprīlī SIA "Vianova" ir uzsākusi Garupes ielas rekonstrukcijas darbus Garupē. Notiek ielas konstrukcijas pārbūve, no autobusa pieturām līdz Pureņu ielai tiks izbūvēta ietve un visā ielas garumā – apgaismojums.
 
Paredzams, ka ielas būvdarbi ilgs līdz šī gada 30. jūnijam, to izmaksas plānotas 338 767 eiro, kas pilnībā tiek finansētas no pašvaldības budžeta. Būvdarbu laikā aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem.
 
Kopumā šī pavasara mainīgo laikapstākļu un zemās gaisa temperatūras dēļ nedaudz iekavējušies ceļu uzturēšanas darbi pēc ziemas sezonas. Gada pirmajos mēnešos bieži mijoties sniegam, salam un atkušņiem, īpaši pasliktinājies grants ceļu stāvoklis, tomēr tiklīdz ceļi apžuva, tie noplanēti ar auto greideri.
 
Avārijas bedrītes uz novada ielām un ceļiem ar karsto asfaltu tika aizlāpītas jau marta beigās, bet mēnesi vēlāk pabeigta arī to labošana ar pilno tehnoloģiju (izfrēzējot bedrītes malas un tās aizpildot ar karsto asfalta maisījumu). Maijā plānots uzsākt asfaltbetona seguma plaisu aizpildīšanu ar bitumena emulsiju un sīkšķembām, kā arī atjaunot ielu un ceļu horizontālo marķējumu vietās, kur tas ir nodilis.
 
Pagājušā gada nogalē atliktā asfaltbetona seguma izbūve Jūras ielas posmā no Laivu ielas līdz pludmales stāvlaukumam tiks uzsākta, tiklīdz tam būs piemēroti laikapstākļi.
 
Carnikavas Komunālserviss