Drukāt

22.maijā Lilastes stāvlaukumā pie jūras sāk darboties maksas autostāvvieta

.

Uzraksts stavvieta Mobilly 2020 4No 22. maija sākta maksas iekasēšana par auto novietošanu pašvaldībai piederošajā stāvlaukumā Ziemeļu ielā 28, Lilastē. Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ieviesta diferencēta maksa, kas ir atkarīga no stāvēšanas ilguma (iepriekš tika noteikta vienreizēja iebraukšanas maksa trīs eiro dienā), kā arī maksājumu var veikt tikai bezskaidras naudas norēķinā.
 
Maksu iekasē, izmantojot "Mobilly" servisu, kas piedāvā ērtu apmaksu no telefona. Stāvlaukumā izvietotas informatīvās zīmes par apmaksas kārtību.
 
Maksa par pirmo un otro stundu ir 1,21 eiro stundā. Tikpat liela ir arī minimālā maksa par stāvlaukuma izmantošanu. Savukārt, sākot no trešās stundas, par auto stāvēšanu jāmaksā 3 eiro stundā. Par auto novietošanu šajā stāvvietā jāmaksā laikapsomā no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00.
 
Maksas autostāvvieta Lilastē darbosies līdz 1. oktobrim. Jau šajā nedēļas nogalē, 23.-24.maijā, Carnikavas novada pašvaldības policija sāks kontrolēt stāvvietas apmaksu.
 
No maksas par autostāvvietas izmantošanu ir atbrīvoti:
– transportlīdzekļu īpašnieki – personas ar I un II grupas invaliditāti;
– transportlīdzekļu īpašnieki, kuriem stāvlaukumu izmantošana nepieciešama personu ar I un II grupas invaliditāti aprūpes veikšanai;
– daudzbērnu ģimenes, kuru dzīvesvieta deklarēta Carnikavas novadā, saņemot p/a "Carnikavas Komunālserviss" atļauju;
– juridiskās personas, kurām stāvlaukumu izmantošana nepieciešama saimnieciskās darbības nodrošināšanai, saņemot p/a "Carnikavas Komunālserviss" atļauju.
 
Carnikavas Komunālserviss