Drukāt

No sniega vispirms atbrīvo maģistrālās ielas, tīrīs arī mazās

.

Sniegu skure 2019 800Meteoroloģiskā informācija vēsta, ka Vidzemes dienvidrietumu un dienvidu daļā jau diennakti ar nelieliem pārtraukumiem snieg, un Carnikavas novads ir starp tiem dažiem, kur snigšana ir visspēcīgākā. Pašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālserviss" pirmdienas, 21. janvāra rītā sākusi ielu tīrīšanu.
Drukāt

Carnikavas Komunālservisā projektu vadītāja vakance

.

Komunalserviss ekaPašvaldības aģentūra "Carnikavas Komunālservisss" uz projekta īstenošanas laiku - līdz 2 gadiem -aicina pievienoties projektu vadītāju darbam ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta "Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās infrastruktūras attīstība Carnikavas novada Garciemā".
Drukāt

Maksa par atkritumu apsaimniekošanu no 2019.gada 1.janvāra palielināsies nedaudz mazāk kā vēstīts iepriekš

.

clean RVides pakalpojumu sniedzējs SIA "Clean R" informē, ka iedzīvotājiem 2018. gada 29. novembrī izsūtītajā informācijā par atkritumu apsaimniekošanas tarifu ir veiktas korekcijas un no 2019. gada 1. janvāra atkritumu apsaimniekošanas tarifs būs nevis 15,15 eiro (iesk. PVN 21%) par vienu kubikmetru, kā vēstīts iepriekš, bet gan 14,94 eiro (iesk. PVN 21%).
Drukāt

Vairākās ielās novadā ierīkots jauns apgaismojums

.

IMG 2559 1200Novembra beigās gaišāk kļuvis vairākās ielās novadā. Jasmīnu ielā Carnikavā izbūvēta jauna apgaismes līnija, bet Aveņu, Mazā Ķiršu, Zemeņu, Ābolu ielās Garciemā un Dzenīšu ielā Carnikavā uz AS "Sadales tīkls" infrastruktūras balstiem izvietoti gaismekļi.